http://www.omegla.org/wp-content/themes/Crafter
chat, chat siteleri
Omegla Sohbet Girişi İçin Tıklayınız
Anasayfa Ok Ok Omegla TR
Sohbete Girmek icin Tıkla

omegle kameralı sohbetAvrupa’nın en çok kullanılan ve Milyonlarca hem üyelikli hem de üyeliksiz kullanıcısı olan Rusya’nın eğlence ve kameralı sohbet sitesi olan chatroulette Bay ve Bayan arkadaşlık sitesi olarak benzeri ve alternatifi olarak aynı hizmeti veren omegle sitesi hakkında bugün sizlere genel bir bilgilendirme ve tanıtım yapmak istiyorum.

Omegle kameralı ve görüntülü arkadaşlık sitesi üzerine vermiş olduğu ilk site olarak omegle.com tarafından random rast  gele kullanıcıların tanışma ve buluşma sitesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

omegle-nedirTürkiye de genellikle kameralı ve görüntülü chatroulette ya da omegle sitesine giriş yapmak için genellikle Google arama motoruna omegle değil de omegla yazmakta. Bir çok insan kulağa yada havızaların da omegle kelimesinin İngilizce zor olarak havızalarına kayıt edemedikleri için genellikle omegla yazarak bu siteye girmeye çalışırlar, ama Dogru isim ise omegle ve doğru site ise omegle.com sitesidir, Türkiye de benzer Türkçe yazılı hizmet veren diğer site ismi ise omegletr.org sitesidir. Bu siteye sizler de Google üzerin den üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz.

Öncelikle omegla nedir, nasıl kullanılır, üyelik gerektiri mi, yoksa ücretlimi biraz sizlere bu konu hakkında ön bilgiler sunmak istiyorum.

omegla-trOmegle sitesi herhangi bir üyelik yada ücret ödemeksizin doğrudan sizlere Google üzerinden üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hem yazılı text hem Video görüntülü ve kameralı şekil de sesli konuşma ve tanıma için Türkiye ve Dünya’nın dört bir yanında yabancı ülkeler de yaşayan hiç birbirlerini bilmiyen görmeden tamamen farklı ülkeler de yaşayan insanların birbirlerini görmek tanışmak için buluştukları bir arkadaşlık platformunda hizmet veren yabancı ve Google Translate dil tercihi sayesin de hizmet veren en iyi Kız ve Erkek arkadaşlık sitesidir. Omegle’ye hiç bir ücret ödemeden bedava bir şekil de ister Telefonlarınız da Android Google Apple Store üzerin de isterseniz Bilgisayarınızdan bağlanmanız memkündür. Omegla sitesi diğer vip yada benzeri üyelik gerektiren siteler gibi değildir. Omegle sitesini chatroulette ve üyelik gerektiren sitelerden ayıran en önemli özellik herhangi bir ücret yada üyelik gerektirmeden doğrudan sizlere bedava bir şekil de hizmet veren en iyi arkadaşlık sitesidir. Herhangi bir üyelik yada şifreye ihtiyaş duymadan omegle sitesin de Bay ve Bayan arkadaş bulabilirsiniz. Omegle sitesine girmek için bilgisayarınıza herhangi bir uygulama yada proğram inndirmenize gerek yoktur.

Omegle Giriş

Öncelikle ilk kez omegle sitesine giriş yapan kullanıcılarımıza bu konuda biraz yardımcı olmak istiyoruz. Google arama motorune öncelikle omegla tr yazarak sizler de omegle sitesine ulaşmak için arama yapın. Doğru adres omegle.com sitesidir burada karşınıza çıkacak Google arama motorunda 1.sıra 1. sayfadaki bütün siteler sizleri yanıltmasın doğru site adresi dediğimiz gibi omegle.com sitesidir. Siteye giriş yaptık sonra karşınıza 18 yaşından Kücük iseniz bu siteye girmeniz de sakınca olduğunu bu konuda uyaran bir uyarı butonu görebilirsiniz. Çünkü omegle sitesi süpriz görüntülerle ve şakalarla ve çılgınlıklara adından söz ettiren en iyi yabancı sitelerden birtanesidir.

omegle nedir nasıl kullanılırGenelikle İngilizce ve yabancı dil tercihi olan omegle  yetkilileri son zamanda Google Translate sayesin de giriş yaptığınız ülke dil ve ülke secimini tamamen sizlerin terchlerinize göre hazırlanmış ve bu kolaylığı sizlere sunmuşlar.

Omegle sitesine giriş yaptıkdan sonra What do you wanna talk about İngilizce bu yazı ilk karşınıza çıkar Türkçe açıklaması ise ( Ne hakkında konuşmak istiyorsun?) ne hakkında bu siteyi ne amaçla kullanmayı Uygun görüyorsunuz şeklin de sizleri karşılama mesajı karşılanmakta. Start a Chat botununa baasarak kendiniiz hazır hissettiginiz de start butonuna basarak sizler de omegle kullanıcılar kervanına katılmış olursunuz. Öncelikle sesli ve kameralı görüşme yapabilmeniz için bir adet mikrofon ve bir adet web kameranızın olması gereklidir. Omegle kameralı görüntülü bölümüne girmek için omegle Videos( kameralı cam görüntü) kısmına tıklamanız yazılı Java sohbet ise omegle text  kısmına tıklayarak sizler de omegle sitesin de diğer yabancı Kızlarla ve Erkeklerle web cam karşısında görüşmeye başlayabilirsiniz. En iyi omegle sitesine güzel görünürlük ve çözümlük için sizlere tavsiyemiz Google Chrome ve Mozilla Firefox eklentisini kurmanızdır. Cccleaner proğramı ile de şayet omegle sitesin de Banlanırsanız Bilgisayarınızın çerez geçmişi silmeniz ve modemi resetlemeden tekrar bu siteye giriş yapmanız için sizlere faydalı olacak bir diğer proğramdır.

Omegle Benzeri Siteler

Omegle ve chatroulette alternatifi olarak hizmet veren belli başlı siteler den bir kaç tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Omegle ilk ortaya çıktığında genellikle hizmet taryını benzerlik olarak chatroulette tarzında bir görüntü ve hizmet anlayışı ile hizmet vermeye başlmasına rağmen gün geçtikce artan diğer kameralı ve sesli görüntülü sitelerden bazıları chatrandom, imeetzu, mnogochat, omegle tr, camcamcam tarzında hizmet veren belli başlı siteler den bazıları da sizlere hem yazılı Hemde farklı kameralı ve sesli olarak hizmet veren sitelerdir.

Türkiye de en iyi yazılı ve kameralı arkadaşlık sitelerden bazıları aşağıdagi gibidir.

1- Omegletr.org Bu site sizlere kızlarla ve erkeklerle tanışmanız için üyeliksiz hizmet veren Türkçe bir sitedir.

2- Sohbetchat.com Yazılı en iyi arkadaşlık sitelerden birtanesidir.

3- Omegle.org Sesli ve Kameralı en iyi arkadaşlık site tanıtımı yapan ücretsiz ve üyeliksiz bedava arkadaşlık sitesidir.

4- Chatroulette imeetzu gibi siteler de diğer alternatif olarak omegle benzeri ve aynı tarzda hizmet veren arkadaşlık siteleridir.

Sizler de omegle TR sitesine giriş yapmak için sitemiz üzerinde sizlere vermiş olduğumuz kaliteli sohbet odalarımıza giriş yaparak Bay ve Bayanlarla tanışabilir, ileriye dönük güzel bir beraberlik kurabilirsinz.

 

 

 

 

 

 

Benzer Yazılar
Yorumlar (2 Yorum)
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Menüler

Chatroulette

Sponsor Reklam

Günlük Burç Yorumları